Duyurular

ANTKOOP ÇİFTLİK EVLERİ PROJESİANTKOOP ÇİFTLİK EVLERİ PROJESİ

SUNUM VE VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ


 
Duyuru

17 Ekim 2012 Tarihinde ATO Kongre Merkezinde “Kooperatifçilik Stratejisi ve Eylem Planı” Sayın Başbakanımızın  katılacağı toplantı ile tanıtılacaktır.


 
Kooperatifler Yılı

 


2012 ULUSLARARASI
KOOPERATİFLER YILI


 

Türkkent Fotoğraf Galerisi

ICA-Konut Türkkent İstanbul Sempozyumu, 28-29 Haziran 2011

TÜRKKENT’in geleneksel hale gelen İlkbahar Seminerleri ve Sonbahar Kongrelerinde kent kooperatifçiliğinin ve ülkemizin gündeminde yer alan önemli konular yetkililerle, uzmanlarla ve ilgili kesimle birlikte değerlendirilmektedir. Bu yıl eğitim çalışmamızın uluslararası katılımla düzenlemesi programlanmıştır.


Üyesi olduğumuz Uluslararası Kooperatifler Birliği Konut Sektörü Organizasyonu (ICA-KONUT) ile birlikte, 28-30 Haziran 2011 tarihleri arasında, Novotel İstanbul’da “Kooperatif ve Toplum Liderliğinde Dönüşüm Ortaklıkları” konulu Sempozyum düzenlenmesi kararlaştırılmıştır. Sempozyumun amacı; ülkemizdeki konut kooperatifçiliğini dünyaya tanıtmak, diğer ülkelerdeki konut kooperatifçiliği hareketini tanımak, karşılıklı bilgi ve deneyimlerin paylaşılmasını, işbirlikleri kurulmasını sağlamak, dünya genelinde kooperatifçiliğin gelişimi için gösterilen çabaya katkıda bulunmaktır. Sempozyuma, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, TOKİ, Belediyelerin temsilcileri ve akademisyenler yanı sıra ICA-KONUT Yönetim Kurulu üyeleri ile çeşitli ülkelerden kooperatifçiler ve uzmanlar katılacaktır.

 

Sempozyum Broşürü için tıklayınız.
Sempozyum Katılım Bilgileri için tıklayınız.
Sempozyum Katılım Formu için tıklayınız.

166. Dünya Kooperatifçilik Günü Kutlu Olsun, 21 Aralık 2010


“KOOPERATİF İŞLETMELER DAHA İYİ BİR DÜNYA KURAR”

 

TÜRKKENT olarak tüm kooperatifçilerin 166. Dünya Kooperatifçilik Gününü kutlarız.
TÜRKKENT 21 Aralık 2010 Dünya Kooperatifçilik Günü Bildirgesi için tıklayınız

 

Web İstatistikleri

Bugün6
Dün42
Hafta6
Ay805
Tümü148653

(C) Arne