Duyurular

ANTKOOP ÇİFTLİK EVLERİ PROJESİANTKOOP ÇİFTLİK EVLERİ PROJESİ

SUNUM VE VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ


 
Duyuru

17 Ekim 2012 Tarihinde ATO Kongre Merkezinde “Kooperatifçilik Stratejisi ve Eylem Planı” Sayın Başbakanımızın  katılacağı toplantı ile tanıtılacaktır.


 
Kooperatifler Yılı

 


2012 ULUSLARARASI
KOOPERATİFLER YILI


 

Türkkent Fotoğraf Galerisi

21 Aralık Dünya Kooperatifçilik Günü Kutlu Olsun, 2011


TÜRKKENT ailesi olarak tüm kooperatifçilerin 21 Aralık Dünya Kooperatifçilik Gününü kutlarız. Bundan 167 yıl önce 28 dokuma işçisinin birer İngiliz Lirası ile çağdaş anlamda ilk kooperatifi kurmasından bugüne kooperatifçilik bütün dünyada hızla gelişmiş, sosyal ve ekonomik kalkınmanın en önemli aracı haline gelmiştir.  

Birleşmiş Milletler verilerine göre bugün dünya nüfusunun yaklaşık yarısı kooperatif girişimlerce güvence altındadır....TÜRKKENT Dünya Kooperatifçilik Günü Bildirgesi için tıklayınız.

 

ICA 2012 Uluslararası Kooperatifler Yılının Açılışını Yaptı, Meksika, 18 Kasım 2011

  TÜRKKENT Genel Başkanı ve ICA Konut Yönetim Kurulu Üyesi H. Mehmet AKSOY, ICA tarafından organize edilen ağ kurma etkinliği ve genel kurul toplantılarına katıldı. ICA Başkanı Dame Pauline GREEN ile görüşen Mehmet AKSOY, ICA'nın gelecek toplantısının TÜRKİYE'de yapılmasını önerdi. GREEN, TÜRKKENT'in ev sahipliğinde İstanbul'da yapılan ICA Konut Seminerine katılamadığı için üzüntülerini bildirdi.

Devamını oku...

Web İstatistikleri

Bugün7
Dün42
Hafta7
Ay806
Tümü148654

(C) Arne