Duyurular

ANTKOOP ÇİFTLİK EVLERİ PROJESİANTKOOP ÇİFTLİK EVLERİ PROJESİ

SUNUM VE VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ


 
Duyuru

17 Ekim 2012 Tarihinde ATO Kongre Merkezinde “Kooperatifçilik Stratejisi ve Eylem Planı” Sayın Başbakanımızın  katılacağı toplantı ile tanıtılacaktır.


 
Kooperatifler Yılı

 


2012 ULUSLARARASI
KOOPERATİFLER YILI


 

Türkkent Fotoğraf Galerisi

Türkkent 21. İlkbahar Semineri, H. Mehmet Aksoy Konuşma Metni, 22 Mayıs 2009, Antalya

TÜRKKENT 21. İLKBAHAR SEMİNERİ
21-24 MAYIS 2009  
MİRADA OTEL GÖYNÜK-KEMER ANTALYA


H. MEHMET AKSOY
TÜRKKENT GENEL BŞKANI

Türkiye Kent Kooperatifleri Merkez Birliği olarak düzenlediğimiz 42. Eğitim Toplantısı olan İlkbahar Seminerimize hoş gediniz.

Geçen yıl yine Göynük’te düzenlediğimiz Seminerimize katılan, Ocak ayında kaybettiğimiz sevgili Prof. Dr. Türkel Minibaş hocamızı ve Prof. Dr. Türkan SAYLAN’ı da saygıyla anmak istiyorum.

Devamını oku...

Türkkent XXI. İlkbahar Semineri Yapıldı, 21-24 Mayıs 2009, Göynük Antalya

Türkiye Kent Kooperatifleri Merkez Birliği (TÜRKKENT) olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar sürdürdüğümüz eğitim çalışmalarının 42.si olan XXI. İlkbahar Seminerimizi bu yıl, 21-24 Mayıs 2009 tarihleri arasında Mirada Del Mar Otel, Göynük Kemer-Antalya’da yaklaşık 300 kişinin katılımı ile gerçekleştirdik. Seminer programı için tıklayınız.

22 Mayıs 2009 Cuma günü TÜRKKENT Genel Başkan Yardımcısı ve ANT-KOOP Genel Başkanı Şekip DİNÇER Açılış Oturumuna Başkanlık etmiştir. 

Açılış konuşmasında TÜRKKENT Genel Başkanı H. Mehmet AKSOY inşaat ve  konut sektörünün içinde  bulunduğu durumu değerlendirmiş, TOKİ'nin ülkenin tüm konut ihtiyacını karşılayamayacağını belirterek TOKİ ile belediyeleri kooperatiflerle  işbirliği yapmaya çağırmıştır. H. Mehmet AKSOY'un konuşmasının tam metni için tıklayınız.

Devamını oku...

Web İstatistikleri

Bugün6
Dün42
Hafta6
Ay805
Tümü148653

(C) Arne